Vähentää lihasten väsymystä ja kipua, mahdollistaa intensiivisemmän harjoittelun, lisää typpioksidin tuotantoa (NO), parantaa immuunijärjestelmää.
Viimeinen mahdollisuus
Kampanja
35%
Pakettihinta
Suosittu!
muuta katsoo tuotetta juuri nyt
Viimeksi ostettu minuuttia sitten
Korkea kysyntä
Ostettu 8 kertaa viimeisten päivien aikanaSelf Omninutrition
Self Omninutrition Citrulline Malate 200 g
€22.89 /
€14.88
Alin hinta 30 päivää:
€22.89
(-35%)
Suos.hinta
Yksittäisten tuotteiden summa:
Tilapäisesti loppu
Tuotenro: PB-9360
- Tuotekuvaus
-
Self Omninutrition Citrulline Malate vähentää lihasten väsymystä ja kipua, mahdollistaa intensiivisemmät harjoittelut, lisää typpioksidin tuotantoa (NO) ja parantaa immuunijärjestelmää. - Vähentää lihasten väsymystä ja kipua
- Mahdollistaa intensiivisemmän treenin
- Lisää typpioksidin tuotantoa (NO)
- Parantaa immuunijärjestelmää
Suositusannos:
Sekoita 1 kauha veteen. Ota noin tunti ennen harjoittelua.Koko:
200 g.Ei sisällä*:Aspartaami, Beta-alaniini, Gelatiini, Gluteeni, GMO, Hiilihappo, Kala, Kananmuna, Kofeiini, Kreatiini, Laktoosi, Lisätty sokeri, Maito, Maitoproteiini, Makeutusaineet, Pähkinät, Palmuöljy, Säilytysaine, Soija, Sokeri, Transrasvat, VäriaineetKoko:200 gKategoriatLisäravinteet eivät korvaa monipuolista ruokavaliota. Suositeltua annostusta ei tule ylittää. Säilytä kuivassa, viileässä, tiiviisti suljettuna ja lasten ulottumattomissa.*Luettelemme vain vaikuttavat aineet, joista tuote on vapaa. Tästä huolimatta allergeenijäämiä voi esiintyä, koska tuotanto tapahtuu tehtaissa, joissa näitä aineita mahdollisesti käsitellään. Suosittelemme aina lukemaan ainesosaluettelon.
- Ainesosat
-
Ainesosat: L-sitrulliini-DL-malaatti.
-
Q&A
Asiakkaamme rakastavat meitä!
Lue arvostelumme Trustpilot. Saamme kuulla usein, että meillä on supernopeat toimitukset ja reilut ehdot. Helppo sanoa. Lue, mitä mieltä asiakkaamme ovat oikeasti meistä:


